path path path2 path2

سوالات متداول

جیحون‌لیب فروشگاه نسخه‌ی الکترونیکی و صوتی کتاب‌ است که امکان مطالعه‌ی آن‌ها را بر روی تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های اندروید و iOS فراهم می باشد.

هدف جیحون‌لیب، تبدیل شدن به یک کتابخانه‌ی شخصی و جیبی در تمام زمینه‌های نشر است و محدودیتی در زمینه‌ی دسته‌بندی محصولات ندارد. جیحون‌لیب هر روز با کتاب‌های تازه‌ای از ناشران و مترجمان فعال کشور به ‌روز می‌شود.

در حال حاضر صرفا با خرید اشتراک ۲۵,۰۰۰ تومان امکان استفاده از کتاب های موجود در جیحون‌لیب هست. در نظر داریم تعداد قابل توجهی کتاب رایگان در اختیار کاربران عزیز قرار بدیم که در حال رایزنی با ناشرین هستیم

بله. شما در زمان خرید اشتراک به مدت یکماه دسترسی آزمایشی به کتاب ها دارید بدون هیچ محدودیتی و پس از آن به صورت اتوماتیک وجه اشتراک از حساب شما کسر می شود. قبل از یکماه اگر به هر دلیلی رضایتمندی از سرویس دریافتی را نداشتید می توانید اشتراک خود را از حساب کاربری غیر فعال کنید.

برای کاربران Android و IOS از طریق حساب کاربری و کلیک روی «خرید اشتراک» می توانید اشتراک خود را فعال سازی نمایید.

فروش عنوانی کتاب در جیحون‌لیب امکانپذیر نیست و صرفا با خرید اشتراک دسترسی به همه کتاب ها میسر می شود.

اگر کتاب مورد نظر خود را در وب سایت جیحون‌لیب پیدا کرده اید، می بایست ابتدا اپلیکیشن مرتبط با گوشی یا تبلت خود را از طریق لینک زیر نصب کنید.

(لازم به ذکر است که مطالعه کتب از طریق سایت در حال حاضر امکاپذیر نمی باشد.)

https://www.Jeihoonlib.com/DownloadApp

پس از نصب اپلیکیشن در قسمت حساب کاربری، می بایست ثبت نام کرده و حساب کاربری خود را از طریق لینکی که برای شما ایمیل می شود فعال نمایید.

پس از فعال سازی حساب کاربری می توانید در قسمت «جزییات و خرید» اقدام به خرید اشتراک نمایید.

پس از خرید اشتراک می توانید با انتخاب «اضافه کردن به کتابخانه» هر کتاب صوتی یا متنی مورد علاقه خود را مطالعه و یا به آن گوش دهید.

همه‌ی کتاب‌هایی که شما با حساب کاربری خود از جیحون‌لیب دریافت می‌کنید در کتاب‌خانه‌ی حساب کاربری شما قرار می‌گیرند و تا مادامی که اشتراک دارید سامانه‌ی ابری جیحون‌لیب محفوظ خواهند بود.

به‌این‌ترتیب حتی پس از پاکسازی یا تعویض گوشی یا تبلت خود می‌توانید بدون نیاز به جستجوی مجدد، باز هم آنها را دریافت کنید.

تنها محدودیت استفاده از کتاب‌خانه‌ی جیحون‌لیب در تعداد دستگاه هایی است که به آن متصل می شود. (تا ۲ دستگاه برای یک حساب کاربری)

ePUB استانداردی جهانی برای کتاب‌های الکترونیک است و اکثر کتاب‌هایی که بر روی جیحون‌لیب در دسترس هستند به این فرمت می‌باشند. ePub خوان جیحون‌لیب به شما این امکان را می‌دهد که مستقل از اندازه‌ی صفحه‌ی نمایشگر خود بتوانید به راحتی کتاب‌های خود را مطالعه کنید.

اما برخی کتب بالاجبار به صورت Fixed Layout‌ نمایش داده شوند زیرا حفظ صفحه‌آرایی در آن‌ها اهمیت بالایی دارد.

این قبیل آثار، به صورت PDF در جیحون‌لیب قرار داده می‌شوند و شما می‌توانید با دو بار کلیک کردن روی ستونی از متن که می‌خواهید آن را مطالعه کنید، متن را بزرگنمایی کنید.

خیر. برای مطالعه اطلاعات کتاب شناختی، خلاصه کتاب و بازنگری صفحات اولیه بیش از دوهزار عنوان کتاب هم می‌توانید از طریق سایت جیحون‌لیب اقدام نمایید و هم با نصب اپلیکیشن بر روی گوشی یا تبلت، کتاب مورد نظر را یافت و سپس مطالعه کنید.

فیلترها
hide