path path path2 path2

گام‌های بلند: تغییراتی کوچک نتایجی بزرگ

ناشر : جیحون
    
      
      
        

  کتاب گام های بلند 1 تالیف آنتونی رابینز یکی دیگر از آثار برجسته اوست. این کتاب بهترین ابزارها، تکنیک‌ها، اصول و استراتژی‌ها را بررسی می‌کند. رابینز الهامات روزانه و اقدامات کوچکی را ارائه می‌دهد که شما را به سوی گام‌های بلند در زندگی سوق می‌دهد.  

معرفی کتاب

در کتاب گام های بلند 1 آنتونی رابیز 365 گام بلند برای موفقیت را بیان می‌کند. از قدرت ساده تصمیم‌گیری گرفته تا ابزارهای خاص‌تری که می‌تواند کیفیت روابط، امور مالی، سلامتی و احساسات شما را دوباره تعریف کند، در این کتاب گنجانده شده است. رابینز به شما نشان می‌دهد که چگونه با صرف حداقل زمان حداکثر نتیجه را بگیرید.  

گزیده‌هایی از کتاب

«تفاوت اصلي بين افراد موفق و ناموفق در چيست؟ ساده است، افراد موفق آنهايي هستند كه سؤالات بهتري پرسيده‌اند و در نتيجه، پاسخ‌هاي بهتري هم يافته‌اند. در اوايل دوره اتومبيل، صدها نفر به فكر ساخت آن بودند، ولي سؤال هنري فورد، او را از بقيه يا زماني كه ميليون‌ها نفر متمايز كرد: «چگونه مي‌توانم چنين اتومبيلي را به توليد انبوه برسانم؟» یا زمانی که میلیون‌ها نفر در اروپاي شرقي زير يوغ آهنين كمونيسم از پا درآمده بودند، لِخ وا لِسا اين شهامت را به خرج داد که سوال کند: «چگونه ميتوانم استاندارد زندگي را براي همه زنان و مردان كارگر افزایش دهم؟» اگر قوه تخيل خود را رها مي‌كرديد، سؤالاتتان شما را به كجا مي‌برد؟»  

در مورد نویسنده کتاب

آنتونی جی رابینز متولد آنتونی 29 فوریه 1960، نویسنده، مربی، سخنران انگیزشی و خیر آمریکایی است. رابینز در خانواده‌ای نسبتا فقیر به دنیا آمد. برای موفقیت در زندگی بسیار تلاش کرد و به هر کاری روی آورد اما به نتیجه‌ای نرسید. سرانجام با الگو گرفتن از زندگی افراد بزرگ و موفق، راه‌ها و شیوه‌های روانشناسی و کنترل فکر و ذهن، توانست به موفقیت دست یابد. او توانست درآمد خود را از 38 هزار دلار به بیش از یک‌ میلیون دلار در سال افزایش دهد. آنتونی نیمی از عمر خود را صرف کمک به دیگران کرده و همچنین به افراد مشهور بسیاری در جهت رسیدن به موفقیت، راهنمایی و مشاوره داده است. رابینز برای سمینارها و کتاب‌های خودیاری از جمله «قدرت نامحدود» و «بیداری غول درون» مشهور است. وی علاوه بر سخنرانی و نویسندگی، بازیگری هم می‌کند.    

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

آموزه‌های آنتونی رابینز همیشه برای مخاطبان در دسترس و به راحتی قابل اجرا و قابل درک است. کتاب گام های بلند 1 به کسانی که قصد دارند تغییراتی در زندگی خود ایجاد کنند که آنها را به سمت موفقیت روز افزون هدایت کند، بسیار توصیه می‌شود.  

به خواندن ادامه دهید

آنتونی رابینز در کتاب «بیداری غول درون» برنامه‌ای گام به گام را با آموزش دروس اساسی تسلط بر خود فراهم می‌کند که به شما امکان می‌دهد هدف واقعی خود را کشف کنید. زندگی خود را کنترل و نیروهای شکل دهنده سرنوشت خود را مهار کنید.    

مشخصات کتاب

نام کتاب: گام های بلند 1 نام لاتین کتاب: Giant steps: small changes to make a big difference: daily lessons in self- mastery نویسنده: آنتونی رابینز  Anthony Robbins مترجم: مریم تقدیسی زبان اولیه کتاب: انگلیسی ژانر: موفقیت و روانشناسی تعداد صفحات: 206    

فیلترها