کاهش وزن بایوگا

NotesPages 128 صفحه نویسنده:

NotesPages 128 صفحه
              

معرفی کتاب

یوگا، نیاز ما برای زندگی بهتر است. در جامعه و زندگی کنونی، مردم با دردهای جسمانی، مشکلات روحی، تنش‌های احساسی بسیاری مواجه هستند. با توجه به مطالعات و تحقیقاتی که تا کنون انجام شده است، یوگا، مجموعه‌ای از تکنیک‌های مشخص است که برای توسعه آرامش روحی و جسمی، بسیار کارآمد ظاهر می‌شود. کتاب کاهش وزن با یوگا کمک می‌کند علاوه بر کسب آرامش، وزن‌تان را هم تحت کنترل بگیرید. شما خواننده‌عزیز اگر از مشکل اضافه وزن رنج می‌برید و با این مشکل نه‌ تنها جسمتان که حتی اعتماد به نفس‌تان و آرامش روحی‌تان نیز در غذاب است، کتاب کاهش وزن با یوگا یکی از کتاب‌های تاثیرگذاری است که می‌تواند به شما در رفع مشکتان کمک کند.

موضوع کتاب کاهش وزن با یوگا چیست؟

در کتاب کاهش وزن با یوگا 31 وضعیت به شما آموزش داده می‌شود که با تمرین این حرکت‌ها به سلامت جسم و البته روح و روان خود نیز قطعا کمک خواهید کرد. شما در ابتداهر حرکت را به صورت تصویری مشاهده می‌کنید. بعد از تصویر، فوایدی که از انجام تمرین حاصل می‌شود، شرح داده شده است. در بخش بعدی نکاتی که می‌توانند درمورد هر تمرین قابل توجه باشند، ذکر شده است. و در نهایت برای هر حرکت، نوع انجام دادن حرکت را نیز، به طور کامل و به وضوح و به سادگی توضیح داده‌اند.

گزیده‌هایی از کتاب کاهش وزن با یوگا

«احساسات و عواطف و همچنین کالبد جسمانی انسان هر روز تغییر می‌کند. یوگا نوعی ورزش غیر رقابتی است. یوگا به ما می‌آموزد که درهر لحظه از محیط اطراف آگاهی یابیم و به بدن‌مان دقت کنیم. هر زمان که یوگا انجام می‌دهیم گویی که در پی کشف قلمرو جدیدی هستیم. به کمک ذهن، بدن‌تان را احساس کنید و دریابید. با چشم درون، خود را بنگرید. به خرد و آگاهی جسمتان توجه کنید. مقاومت، قدرت و نقاط ضعف جسم‌تان را دریابید و آنها را محترم شمارید.» توضیحی از چگونگی انجام تمرین: «پیچش کمر در حالت نشسته: پیچش کمر در حالت نشستن ساده به کشش و تقویت عضلاتی که دور تنه پیچیده شده‌اند کمک می‌کند. این تمرین به بهبود وضعیت تنفسی، زیبایی کمر و رفع انقباضات عضلانی کمک می‌کند. فواید: 1. ستون فقرات را نرم و انعطاف‌پذیر می‌کند. 2. خستگی و انقباض را رفع می‌کند. 3. وضعیت اندام را بهبود می‌بخشد. 4. اندام‌های داخلی را موزوننن وهماهنگ می‌کند. مواردی که باید به خاطر داشت: 1. تنفس 2. خستگی و انقباض را رفع می‌کند. 3. برای انجام پیچش فشار وارد نکنید. 4. با هر حرکت، ستون فقرات را کشش دهید. نکته: کاملا عمود بنشینید، طوری که ناحیه‌ی تحتانی کمر به سمت جلو انحنا داشته باشد. در صورت نیاز می‌توانید از پتو استفاده کنید.»

به خواندن ادامه دهید

اگر از علاقمندان به یوگا هستید. اگر یوگا تاثیر بسیاری در زندگی شما دارد، اگر از کتاب کاهش وزن با یوگا استقبال کرده‌اید. چند کتاب دیگر در این زمینه به شما پیشنهاد می‌کنیم. امیدواریم که مورد پسندتان قرار بگیرد:
 • یوگا و انرژی درمانی (سوامی نیرانچاناتدا ساراسواتی. ترجمه: جلال موسوی نسب)
 • یوگا در عمل؛ آسانا و پرانایاما (گیتاس، آیینگر. ترجمه: امید اقتداری. آرزو اقتداری)
 • یوگا برای خانواده (بهرست تاکور. ترجمه: آذر نوری)
 • همه آنچه می‌خواستید درباره یوگا بدانید (لالیتا شارما. ترجمه: علی عطاران)
 • یوگا درمانی؛ سلامتی و تندرستی با یوگا (سونیا ریچموند. ترجمه دکتر سید رضا جمالیان) از پرفروش‌ترین و شناخته شده‌ترین کتاب‌های یوگا.

مشخصات کتاب کاهش وزن با یوگا

 • نام لاتین کتاب: Yoga conditioning for weight loss
 • نویسنده: سوزان دیسن Deason, Suzanne
 • مترجم: رضا رامز
 • ژانر: بهداشت عمومی، سلامتی، لاغری
 • تعداد صفحات: 128

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها