هاله‌درمانی با دستهای شفابخش : برداشتی نوین از مفهوم تندرستی‌، منسبات و بیماریهای انسان

NotesPages 560 صفحه نویسنده: باربارا آن برنن

NotesPages 560 صفحه
              

معرفی کتاب

  باربارا آن برنان در کتاب هاله درمانی با دستهای شفابخش ، با نبوغ یک فیزیکدان و دلسوزی یک درمانگر با استعداد، اولین مطالعه عمیق در زمینه انرژی انسانی را با بررسی 5000 بیمار و دانشجو، برای افرادی که بدنبال خوشبختی و سلامتی کامل خود هستند، ارائه می‌دهد. نویسنده بر این باور است که در صورت همکاری شفاگران و پزشکان می‌توان علت نخستین تمام بیماری‌ها را از میان برداشت و این بدان معنی است که هیچ بیماری با صفت درمان‌ناپذیر یا حتی صعب‌العلاج وجود ندارد.  

معرفی کتاب

بدن‌های فیزیکی ما درون یک بدن بزرگتر، یک میدان انرژی انسانی یا هاله قرار دارد. هاله چیزی است که ما از طریق آن تجربه واقعیت خود، از جمله سلامتی و بیماری را ایجاد می‌کنیم. به واسطه این میدان انرژی است که می‌توانیم خودمان را درمان کنیم. این بدن انرژی، که اخیرا توسط دانشمندان تایید شده اما مدت‌هاست که برای شفا دهندگان و عرفا آشنا است، نقطه شروع همه بیماری‌ها محسوب می‌شود. در اینجا، قوی‌ترین و عمیق‌ترین فعل و انفعالات انسانی ما رخ می‌دهد که بهبود دهنده همه اختلالات فیزیولوژیکی و عاطفی است کتاب هاله درمانی با دستهای شفابخش راهنمای شما برای یک کلیت جدید است:
 • الگوی جدیدی برای سلامتی، رابطه و بیماری انسان.
 • درک چگونگی به کارگیری، عملکرد، اختلال، بهبودی و تعامل با انرژی در زمینه انرژی انسانی.
 • آموزش توانایی دیدن و تفسیر هاله‌ها
 • مطالعات موردی تایید شده پزشکی از نظر شفابخشی از هر قشر با انواع بیماری‌ها.
 • رهنمودهایی برای بهبود خود و دیگران.
 • ماجراجویی شخصی و جذاب زندگی نویسنده که به ما الگویی را برای رشد، شجاعت و امکان گسترش هوشیاری می‌دهد.
 

گزیده‌هایی از کتاب هاله درمانی با دستهای شفابخش

«بین خود، در مقام حصار و خود در مقام فردی که در آن سوی دیوار قرار دارد، مکالمه‌ای فرضی برقرار سازید. هنگامی که این عمل را با دقت و وسواس انجام دادید، همین مکالمه را بین خود و کسی که در پناه دیوار است ادامه دهید و سپس آن را بین دیوار و پناهنده آن تکرار کنید. این کار را ادامه دهید تا اینکه جریانی از آگاهی از درون دیوار به سوی شما جاری شود. حالا می‌توانید این دیوار را به گونه‌ای نمادین در سطوح روانی مشاهده کنید و آن را به عنوان نمادین از حصار در نظر گیرید که بین خویش حقیقی و خویش موهوم شما قرار دارد.»  

در مورد نویسنده کتاب

باربارا آن برنان درمانگر و دانشمندی است که بیش از بیست سال تحقیق و اکتشاف در زمینه انرژی انسان انجام داده است. وی به دلیل داشتن مدرک پیشرفته در فیزیک جوی از دانشگاه ویسکانسین، به عنوان دانشمند تحقیقاتی در مرکز پرواز فضایی گودارد ناسا کار کرد. همچنین در زمینه انرژی زیستی و انرژی درمانی هسته‌ای در انستیتوی سنتز روانپزشکی در واشنگتن دی‌سی آموزش دید.  

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

علاقمندان به مراقبه و انرژی درمانی را به خواندن کتاب هاله درمانی با دستهای شفابخش دعوت می‌کنیم.  

مشخصات کتاب هاله درمانی با دستهای شفابخش

نام لاتین کتاب: Hands of Light: A Guide to Healing Through the Human Energy Field نویسنده: باربارا آن برنان   Barbara Ann Brennan مترجم: مهیار جلالیانی زبان اولیه کتاب: انگلیسی ژانر: روانشناسی تعداد صفحات: 576      

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها