مردان مریخی‌: چگونه مردان زندگی‌تان را درک کنید

NotesPages 103 صفحه نویسنده: جان گری

NotesPages 103 صفحه
              

معرفی کتاب

  کتاب مردان مریخی ، اثری از جان گری، یکی از کتاب‌های پرفروش چند سال اخیر در زمینه روابط زناشویی و شناخت مردان است. این کتاب به 50 زبان زنده دنیا ترجمه شده که در این نسخه، خلاصه‌ای از کتاب اصلی را به صورت متن دو زبانه می‌خوانیم.  

معرفی کتاب

کتاب مردان مریخی ، بخشی از کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی است که به صورت خلاصه‌وار نکات این کتاب را در رابطه با شناخت مردان در زندگی زناشویی، بررسی می‌کند. رابطه بین زن و مرد بسیار پیچیده است. این کتاب برای غنی‌سازی روابط شما در زندگی بی‌شک یکی از بهترین منابع است. این عنوان شامل توصیه‌های تسکین‌دهنده و مفیدی در مورد حمایت عاطفی، کشف و بیدار کردن ویژگی‌های پنهان خود، زنده نگه داشتن شور، واکنش به استرس و کنار آمدن با آن و حفظ اشتیاق خود برای زندگی است.  

گزیده‌هایی از کتاب مردان مریخی

«ارزش‌هاي مرد قدرت، لياقت، كارايي و كاميابي است. ديد او نسبت به خودش با توانايي رسيدن به نتيجه كارهايش تعريف مي‌شود.   A man values power, competency, efficiency and achievement. His sense of self is defined through his ability to achieve results.   مردان و زنان درباره مشاركت و همكاري نظرات مختلفي دارند. زنان از با هم كار كردن لذت مي‌برند در حالي كه مردان دوست دارند قلمرويي شخصي داشته باشند، كه كاملا بر آن مسلط باشند. Men and women have different notions of what partnership is. Women enjoy working together while men like to have their own department where they are in control.   وقتي به مردي بگوييد كه او نمي‌داند چه كند يا نمي‌تواند به تنهايي از پس كاري بر آيد، به او خيلي بر خواهد خورد. او خيلي در اين مورد حساس است. To offer a man unsolicited advice is to presume that he doesn’t know what to do or that he can’t do it on his own. He will be touchy about this.«

در مورد نویسنده کتاب

دکتر جان گری، بیش از 20 کتاب نوشته که کتاب شماره یک پرفروش او، مردان مریخی زنان ونوسی است. کتاب‌های او بیش از 50 میلیون نسخه به 50 زبان مختلف، در سراسر جهان فروخته است. جان یک متخصص برجسته بین‌المللی در زمینه‌های ارتباطات و روابط شناخته شده است. تمرکز منحصر به فرد وی، در کمک به زنان و مردان در درک، احترام و قدردانی از تفاوت‌های آنها است. از مشاوره جان می‌توان به راحتی برای بهبود روابط در خانه و محل کار استفاده کرد. جان بیش از 35 سال، سمینارهای دولتی و خصوصی را برای هزاران شرکت‌کننده برگزار کرده است. ماموریت او این است که زن و مرد یکدیگر را درک کنند، به هم احترام بگذارند، قدر بدانند و با هم کار کنند.  

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

همه بانوان متاهل و همچنین بانوانی که در شرف ازدواج و زندگی مشترک هستند را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.  

به خواندن ادامه دهید

نسخه کامل کتاب مردان مریخی زنان ونوسی را برای مطالعه بیشتر پیشنهاد می‌کنیم.  

مشخصات کتاب مردان مریخی

نام لاتین کتاب: Men are from Mars: Understanding the Man in Your Life نویسنده: جان گری John Gray مترجم: نیلوفر محمودی زبان اولیه کتاب: انگلیسی ژانر: موفقیت و روانشناسی تعداد صفحات: 102    

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها