path path path2 path2

ماهی یکبار ذهن برتر ۶

    
      
      
        

  کتاب ماهی یک بار ذهن برتر 6 ، ششمین جلد از سری مجموعه‌ کتاب‌های ماهی یک بار ذهن برتر تالیف گروه مترجمین انتشارات اندیشه عالم است. این کتاب راه‌کارهایی را در رابطه با تغییر طرز فکر و ذهن، و تغییر نگرش به مسائل ارائه می‌دهد. همچنین عنوان می‌کند که برای داشتن ذهنی برتر چه کارهایی را باید انجام داد.  

معرفی کتاب

در کتاب ماهی یک بار ذهن برتر 6 ، عواملی که با تخلیه‌ انرژی، باعث به خطر افتادن سلامت افراد می‌شود، عنوان شده است و راه‌های مقابله با آن را با تقویت روحی، معرفی می‌کند. ممکن است بعضی افراد با حمله‌های پی‌درپی، انرژی شما را تخلیه کنند و سلامتی‌تان را به خطر بیاندازند. این افراد در کمین زندگی شما هستند و از حضورشان بی‌خبرید. ذهن برتر، آگاهی از این مشکلات که باعث آزار شما خواهد شد و راه‌کارهای مقابله با آن را، آموزش می‌دهد. کمال‌گرایی و آثار نامطلوب آن، از بین بردن انرژی‌خوارهای زندگی، فکر نکردن به افکار مزاحم، و راه‌هایی برای دوست داشتنی بودن در بین دیگران، از جمله مباحث این نسخه از ذهن برتر است.  

گزیده‌هایی از کتاب ماهی یک بار ذهن برتر 6

«فکردرمانی بر سیستم انرژی حیاتی بدن مبتنی است و مناطق طب سوزنی چینی را مد نظر قرار می‌دهد. درست همان طور که طب سوزنی انرژی را در بدن و مراکز مختلف آن به جریان می‌اندازد، فکردرمانی هم با ضربه‌های ملایم درمانگر بر نقاط خاص از بدن، چنین می‌کند. فکردرمانی باعث ایجاد تعادل انرژی در بدن می‌شود بدون آنکه نیازی به فرو کردن سوزن، تجویز دارو، یا روش‌های دیگر باشد. بیمار در حالی که به طور منظم و با فاصله زمانی ثابت، روی نقاط خاصی از بدنش ضربه می‌زند، روی مواردی مثل اضطراب، ترس، خاطرات گذشته و احساسات منفی دیگر تمرکز می‌کند و به آنها فکر می‌کند. ضربه زدن روی مراکز انرژی بدن، گره‌های انرژی را باز می‌کند و  انرژی بدن به حالت تعادل در می‌آید و بدن به آرامش می‌رسد. در نتیجه این کار، تغییرات محسوسی در احساسات منفی، در هر زمینه خاص فکری که وجود داشته باشد، پدید می‌آید. گروه‌های مختلف انرژی‌درمانی، از جمله فکردرمانگران، با این پیش‌فرض کار می‌کنند، که احساسات نتیجه تاثیر حوزه‌های الکترومغناطیسی انرژی فکر بر سیستم مراکز انرژی بدن است. هر فکری با فرکانس خاصی به ارتعاش در می‌آید و مرکز انرژی خاصی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. این عمل، مانند تنظیم موج رادیو روی طول موج دلخواه، یا تغییر کانال تلویزیون با فرکانس خاص است.»  

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

خواندن کتاب ماهی یک بار ذهن برتر 6  را به کسانی که مایل هستند به فکر و ذهن خود آرامش دهند و با تکنیک‌ها و راه‌حل‌های ارائه شده، ذهن خود را تقویت کنند و بهبود ببخشند، پیشنهاد می‌شود.  

به خواندن ادامه دهید

راه‌های بیشتر برای داشتن ذهنی برتر و سلامت فکری بهتر را، با مطالعه دیگر کتاب‌های مجموعه ماهی یک بار ذهن برتر، به دست خواهید آورد. مطالعه نسخه‌های دیگر این مجموعه را برای پیشرفت ذهنی بیشتر توصیه می‌کنیم.  

مشخصات کتاب

نام کتاب: ماهی یک بار ذهن برتر 6 گردآورنده: گروه مترجمین ژانر: سلامت و بهداشت تعداد صفحات: 64    

هنوز نظری وجود ندارد

فیلترها