path path path2 path2

ماهی یکبار ذهن برتر ۵

    
      
      
        

کتاب ماهی یکبار ذهن برتر ۵ یکی از بخش‌های مجموعه ماهی یکبار است که مانند سایر کتاب‌های این مجموعه راهکاری مفید و کاربردی برای موفقیت و پیشبرد اهداف در زندگی دارد. در هر کدام از کتاب‌های این مجموعه موضوعاتی مورد بحث قرار گرفته که می‌تواند در زندگی و رشد فردی افراد تاثیر به سزایی داشته باشد؛ از راه‌های تقویت ذهن گرفته تا مبارزه با افسردگی، موفقیت و... . تمام این موارد مهم به مختصر و مفیدترین شکل ممکن بیان شده‌اند و تاثیرشان در زندگی مشهود خواهد بود.

معرفی کتاب

کتاب ماهی یکبار ذهن برتر ۵ در دسته کتاب‌های روانشناسی قرار دارد. این کتاب همانطور که از نامش پیداست، در زمینه استفاده سودمند و بهره بردن از ذهن‌تان شما را همیاری می‌کند. نویسنده این کتاب معتقد است اگر مدتی دست از کارهای دشوار بکشید و به کارهای مورد علاقه‌تان بپردازید، آن وقت متوجه خواهید شد که آن کار به صورت خودکار درحال انجام گرفتن است. در ادامه این کتاب نویسنده به راهکارهای مبارزه با افسردگی می‌پردازد. اینکه چگونه می‌توان خود را از آن دور نگه داشت یا با آن مقابله کرد. در بخش سوم کتاب هم داستان‌های کوتاهی در مورد افرادی که به موفقیت‌های مختلفی در زندگی خود دست یافته‌اند اشاره می‌شود. از دیگر مباحث مورد بررسی تاثیری است که موسیقی بر روی یادگیری می‌گذارد و همچنین راه‌های که با آن می‌توان مغز خود را تقویت کرد.

گزیده‌ای از کتاب ماهی یکبار ذهن برتر ۵

«بگذارید جاری شود قبل از این که وارد تعطیلات شوید و بخواهید برنامه‌تان را عملی کنید، بیست دقیقه مدیتیشن کنید. با لذت به یک موسیقی آرامش‌بخش گوش دهید. ورزش کنید. به این ترتیب کارها را با آرامش شروع خواهید کرد و متمرکز خواهید بود. مهارتی را که دارید شناسایی کنید. آشپزی، قدردانی از هدایای دیگران، عبادت و دعا کردن و سعی کنید که آن را به روشی جدید و زیبا تفسیر کنید. اگر احساس می‌کنید که گیر افتاده‌اید یا برنامه‌تان هماهنگ پیش نمی‌رود، دنده را عوض کنید. از تلاش دست بردارید و کاری دیگر انجام دهید که از انجام آن لذت می‌برید. هنگامیکه مجددا برای انجام وظیفه برگردید، شانس جدیدی خواهید داشت برای الهامات تازه.»

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

خواندن این کتاب برای تمام افراد لازم است. اگر شما هم به فکر ارتقا زندگی خود در زمینه‌های مختلف هستید، با مجموعه‌های ماهی یکبار همراه باشید. با خواندن این کتاب متوجه راه‌های ساده اما کاربردی می‌شوید، که به شما در پیشرفت زندگی‌تان کمک می‌کند. بیاید شما هم جزء افرادی باشید که به خود و زندگی‌شان به عنوان اشرف مخلوقات اهمیت می‌دهند.

به خواندن ادامه دهید

اگر به این دست کتاب‌های خودسازی و روانشناسی علاقه دارید با پیشنهادات ما همراه باشید: کتاب وضعیت آخر من (من خوب هستم – شما خوب هستید) نوشته تامس آنتونی مریس، کتاب روانشناسی روابط انسانی ( مهارت‌های مردمی) نوشته رابرت بولتن، کتاب بهانه‌ها را رها کنیم نوشته وین دبلیو دایر و در آخر کتاب اعتماد به نفس نوشته باربارا دی آنجلس.

مشخصات کتاب ماهی یکبار ذهن برتر ۵

مترجم: گروه مترجمین ژانر: روانشناسی تعداد صفحات: ۶۴‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

هنوز نظری وجود ندارد

فیلترها