path path path2 path2

ماهی یکبار ذهن برتر ()۳

    
      
      
        

کتاب ماهی یکبار ذهن برتر ۳ که توسط گروه مترجمین در اختیار شما قرار می‌گیرد، روشی آسان برای تقویت مهارت‌های فکر شماست. در مجموعه‌ی ذهن برتر مهارت‌هایی در اختیار شما قرار می‌گیرند که به شرایط ذهنی شما مربوط می‌شوند. این مقاله‌ها و متن‌های مختصر اما کاربردی، به شما اجازه می‌دهند تا ویژگی‌های فکری خود را به طور روزانه تقویت کنید.

معرفی کتاب

کتاب ماهی یکبار ذهن برتر ۳ درباره‌ی سخنان بزرگ از افرادی موفق و معروف سخن می‌گوید. با خواندن این متن‌ها می‌توانید به ریشه‌ی قدرت ذهنی آن‌ها پی ببرید و رمز موفقیت آن‌ها را در زندگی خود استفاده کنید. در این کتاب درباره‌ی آرامش صحبت می‌شود. یافتن آرامش کار دشواری نیست، فقط باید به درستی اطراف خود را نگاه کنیم و به نعمت‌هایی که داریم فکر کنیم. اهمیت خواب و تأثیر مثبت آن بر روی تقویت ذهن بیان می‌شود. با داشتن خواب کافی و مناسب، ذهن شما نیز وقت کافی برای مرتب‌ کردن داده‌های خود خواهد داشت. در فصل آخر کتاب نیز می‌آموزید که با خود صادق باشید. در صورتی که نقاط قوت و ضعف خود را بدانید، می‌توانید به درستی زندگی خود را مدیریت کنید و به اندازه‌ی توانایی‌هایتان برنامه ریزی کنید.

گزیده‌هایی از این کتاب

« تئودور کیل، قاضی سکوت هم به اندازه‌ی گفتگو بخشی از صحبت کردن است. من رهبر اتحادیه‌ی کارگری‌ای را می‌شناختم که عادت داشت صبورانه گوش کند (چنین شخصیتی البته برای یک کارگر عجیب بود) تا وقتی که طرف مقابل نظراتش را کامل بیان می‌کرد و او می‌گفت «نه»  و هیچ چیز دیگری نمی‌گفت. موقعیت خیلی گیج‌کننده‌ای بود. این نمایشی از اعتماد به نفس او بود و کاملا مخاطب را سرکوب می‌کرد. بعضی‌ها فکر می‌کنند باید روی میز مشت بکوبند، یا فریاد بزنند و جیغ بکشند تا منظورشان را به طرف مقابل حالی کنند. اما اگر شما مدام حرف‌تان را تکرار کنید و پافشاری کنید و مشت بکوبید همه، این کارها را ناشی از ضعف شما می‌دانند یا فکر می‌کنند به آنچه می‌گویید خودتان هم شک دارید. آدم‌ها همه نزدیک‌بین هستند، ما همه چیز را از دید خودمان می‌بینیم. من باها و باها شاهد بوده‌ام که وقتی مردم با همه بحث می‌کنند، آن‌چه می‌خواهند بگویند را درک می‌کنند اما از آنچه طرف مقابل می‌خواهد بگوید هیچ درکی ندارند. راه‌حل این است که بتوانیم چیزها را از دید طرف مقابل هم ببینم. این همان نکته‌ای است که رابرت برنز، شاعر، به آن اشاره کرد است: « و او آرزو کرد تا خودمان را همان طور که دیگران ما را می‌بینند ببینیم ».»

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

همه‌ی افراد نیاز دارند قسمتی از روز خود را به ذهن خود اختصاص دهند. در صورتی که ذهنی سالم و آرام داشته باشید، دستیابی به همه‌ی خواسته‌هایتان برای شما آسان‌تر خواهد شد. کتاب ماهی یکبار ذهن برتر ۳ راه و روش رسیدن به سلامت فکری را در اختیار شما قرار می‌دهد. به شما پیشنهاد می‌کنیم که حداقل روزانه یکی از متن‌های مفید این کتاب را بخوانید و از آموزه‌های آن در زندگی خود استفاده کنید.

به خواندن ادامه دهید

در صورتی که از این کتاب لذت بردید به شما پیشنهاد می‌کنیم جلد‌های دیگر این مجموعه را از دست ندهید. همچنین مجموعه‌های ماهی یکبار سلامتی و ماهی یکبار خانواده نیز به شما پیشنهاد می‌شود.

مشخصات کتاب:

نام: کتاب ماهی یکبار ذهن برتر ۳ نویسنده: گروه مترجمین ژانر: خودیاری تعداد صفحات: ۶۴

هنوز نظری وجود ندارد

فیلترها