path path path2 path2

ماهی یکبار خودشناسی ۹

    
      
      
        

کتاب ماهی یکبار خودشناسی ۹  توسط گروه مترجمین در اختیار شما قرار می‌گیرد. نکات روانشناسی مفید و کابردی که در این کتاب ذکر می‌شوند می‌توانند به صورت روزانه شما در روابط اجتماعی و زندگی شخصی‌تان یاری کنند. با خودشناسی و تمرکز بر جوانب روانشناختی خود، می‌توانید بهترین وضعیت روحی ممکن را داشته باشید و با سهولت بیشتری به احساس رضایت برسید. مقاله‌ها و متون جالب این کتاب شما را در این مسیر همراهی می‌کنند.

معرفی کتاب

کتاب ماهی یکبار خودشناسی ۹ درباره‌ی صداقت با شما سخن می‌گوید. همه‌ی ما در زندگی دروغ‌های کوچکی می‌گوییم که ناشی از عدم اطمینان و ترس هستند و تأثیر زیادی بر آینده ما می‌گذارند. بررسی تأثیر شخصیت بر شدت بیماری‌های مختلف به شما نشان می‌دهد که با چه نوع روحیه‌ای می‌توانید سلامتی خود را به شیوه‌ای مؤثرتر حفظ کنید. با دیدن شادی‌هایی که به سادگی در زندگی یافت می‌شوند، می‌توانید دید جدیدی به داشته‌های فعلی خود پیدا کنید. در این کتاب ارزش محبت را خواهید فهمید و اینکه یک حرکت مهربانانه‌ی کوچک می‌تواند چه تأثیر عظیمی ایجاد کند. در آخر شما درباره‌ی نیک‌بینی و خوش‌بینی، و همچنین اثر آن دو بر مغز و سلامت روحی‌تان، نکاتی کاربردی می‌آموزید.

گزیده‌هایی از این کتاب

«کمپل می‌گوید که زندگی با راستی و درستی، راه اصلی برای رسیدن به سلامت نفس است و ابزاری بسیار مهم برای کمک به مردم به شمار می‌رود. کمکی برای آن که بتوانند با ترس‌های قدیمی به خاطر طرد یا رها شدن و آسیب‌های بجامانده از دوران کودکی مواجه شوند. او می‌گوید: « صادق بودن به شما این امکان را می‌دهد که از رنج‌های عاطفی‌تان فاصله بگیرید و در نتیجه بتوانید با واقعیت موجود سر کنید. واقع‌گرا بودن تمرینی درونی است برای زندگی در لحظه.» نتیجه دوری از ناهجاری‌های روانی، رهایی بیشتر از ترس و وضوحی است که منجر به احساس سرزندگی بیشتری خواهد شد. تحقیقی که روی فواید صراحت داشتن از یک سو و احساسات سرکوب‌شده از سوی دیگر انجام شد نشان داد که پرداختن به مقوله‌ی اولی، مستعد بودن‌تان برای بیماری را کاهش می‌دهد. دکتر جیمز دبیلو پنبیکر استاد روانشناسی دانشگاه تگزاس در شهر اوستین و نویسنده‌ی کتاب « نوشتن به خاطر سلامتی، راهنمایی برای بهبود آسیب و طغیان‌های احساسی»، روی تأثیرات روانی و فیزیولوژیکی ناشی از حرف‌ زدن و نوشتن درباره‌ی تجربیات احساسی، چندین تحقیق بالینی انجام داده است. نتیجه‌ای که او گرفت، این بود: «ابراز احساسات، پیوند‌های ارتباطی مهمی با عملکرد سیستم ایمنی دارد ».

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

همه‌ی افراد می‌توانند از شناخت بیشتر خود منفعتی کسب کنند. کتاب ماهی یکبار خودشناسی ۹ نگاهی جالب به ذهن انسان‌ها می‌اندازد و حقیقت‌هایی شگفت‌انگیز با شما به اشتراک می‌گذارد. این کتاب نه تنها به شما کمک می‌کند روش‌هایی برای بهتر کردن زندگی خود بیاموزید، بلکه اطلاعات عمومی شما را نیز تقویت می‌کند. به همه پیشنهاد می‌کنیم هر روز یکی از مقاله‌های این کتاب را بخوانند تا در نگهداری از ذهن خود بهتر عمل کنند.

به خواندن ادامه دهید

گروه مترجمین جلد‌های دیگری از این مجموعه ارائه کرده‌اند که می‌توانند برای شما جذاب باشند. همچنین به شما مجموعه‌های ماهی یکبار تندرستی و ماهی یکبار خانواده را پیشنهاد می‌کنیم.

مشخصات کتاب:

نام: کتاب ماهی یکبار خودشناسی ۹ نویسنده: گروه مترجمان ژانر: روانشناسی تعداد صفحات: ۶۱

هنوز نظری وجود ندارد

فیلترها