path path path2 path2

ماهی یکبار خانواده ( ۵ )

    
      
      
        

کتاب ماهی یکبار خانواده ۵ در بردارنده نکات تربیتی و تاثیرگذار بر رشد عقلانی و جسمی کودکان است. این کتاب به نکات تربیتی کاربردی در رفتار با کودکان می‌پردازد و پنجمین شماره از مجموعه کتاب‌های «ماهی یکبار» است. کتاب ماهی یک بار خانواده، موضوعات خانوادگی و راهکارهایی را مطرح می‌کند که می‌تواند در رفتار شما با همسر و کودکتان بهبودهای قابل توجهی را ایجاد کند؛ خودتان با به کارگیری راهکارهای کتاب، متوجه تغییراتی در زندگی‌تان خواهید شد. بخش‌های از این کتاب به خانواده و روابط بزرگسالان ارتباط دارد و بخشی دیگر توصیه‌های برای والدین در برخورد با کودکانشان است. کتاب ماهی یک خانواده کمک می‌کند که شادی و نشاط بیشتر در خانه‌ وجود داشته باشد.

معرفی کتاب

کتاب ماهی یکبار خانواده ۵ نکاتی را به شما آموزش می‌دهد که برای داشتن سلامت روحی و جسمی تمام اعضای خانواده لازم و ضروری هستند. در فصل‌های مختلف این کتاب از نحوه خواب کردن نوزاد گفته می‌شود، از اینکه اعتیاد و سیگار کشیدن چه تاثیرات مخربی بر سلامت نوزاد و کودکان می‌گذارد. در مورد اهمیت بازی‌های پدرانه با کودک می‌گوید، اینکه خانواده‌های مختلف با ویژگی‌های مختلف چگونه می‌تواند شادی را به زندگی خود هدیه بدهند و چرا تحرک و فعالیت‌های بدنی برای کودکان امری ضروری است. این کتاب از رابطه‌ی مادران و پدران با فرزندان می‌گوید، اینکه چگونه فرزند خود را به فعالیت‌های گوناگون تشویق می‌کنند. همچنین راه‌های بهتر کردن روند کنونی زندگی را در قالب‌های متنوعی نقل می‌کند.

گزیده‌ای از کتاب ماهی یکبار خانواده ۵

«مشکل کامل بودن شما آنها را همه جا می‌بینید. منظور والدین هدفمند و مغروری هستند که امواجی به بزرگی امواج زلزله سونامی در کلاس‌های درس و زمین‌های بازی به وجود می‌آورند. برخی از بخش‌های مدارس به طور نگران‌کننده‌ای تبدیل به پاتوق والدین پرمدعایی شده که معلمان را برای تغییر مقطع تحصیلی فرزندان‌شان تحت فشار می‌گذارند. مربیان و مدیران فعالیت‌های فوق برنامه بیشتر با این موارد درگیرند. شارون کزلوسنیاک اهل کوئینز در نیویورک، مربی فوتبال دخترانه هشت ساله می‌گوید: ما با والدین زیادی مواجه می‌شویم که ترجیح می‌دهند فرزندانشان فقط در فوروارد بازی کنند. اگرچه فلسفه ما این است که بچه‌ها باید بازی در تمام موقعیت‌ها را آموزش ببینند، والدینی که به زور می خواهند مقطع تحصیلی بچه شان را بالا ببرند، فقط به بچه صدمه نمی‌زند بلکه به تمام کسانی که در سیستم هستند هم صدمه می‌زنند.»

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب برای هر خانواده‌ای مفید و کاربردی است. اگر شما نیز می‌خواهید ترفندهای داشتن خانواده‌ای بهتر را یاد بگیرید با این کتاب همره باشید. این کتاب به طور خلاصه اطلاعات مفیدی را به اشتراک گذاشته که خواندن آن به هر خانواده‌ای پیشنهاد می‌شود.

به خواندن ادامه دهید

اگر به دنبال این گونه منابع برای پیشرفت فردی، خانوادگی وعمومی هستید، با پیشنهادات ما همراه باشید. کتاب‌هایی که در اینجا به شما معرفی می‌کنیم گلچینی از کتاب‌های مرتبط هستند: کتاب رازهای خوشبختی زوج‌های موفق نوشته پاتریشیا کووالت، کتاب هنوز آینده را ندیدم نوشته ریچل هالیس، کتاب اخلاق خانواده: کتاب جامع نوشته لیلی صادقی زرینی، کتاب بهداشت خانواده نوشته محمدرضا افضل‌نیا ودر آخر کتاب روانشناسی خانواده: همسران برتر نوشته غلامعلی افروز.

مشخصات کتاب ماهی یکبار خانواده ۵

مترجم: گروه مترجمین ژانر: روابط با افراد خانواده تعداد صفحات: ۶۴‌‌‌‌‌

هنوز نظری وجود ندارد

فیلترها