path path path2 path2

ماهی یکبار تندرستی ۹

    
      
      
        

کتاب ماهی یکبار تندرستی ۹ کتابی علمی و آموزنده است که توسط گروه مترجمین در اختیار شما قرار گرفته است. مراقبت از سلامتی یکی از مهم‌ترین کارهای روزمره‌ای است که می‌توانید انجام دهید و در این کتاب می‌توانید با مقاله‌های روان و مفید قدم‌های مهمی در جهت حفظ سلامت خود بردارید. در این کتاب با تحقیقاتی مختصر اما کاربردی مواجه می‌شوید که به شما نشان می‌دهند چگونه بهتر از خود نگهداری کنید و عادت‌های نادرست خود را ترک کنید.

معرفی کتاب

در کتاب ماهی یکبار تندرستی ۹ به ۵۰ عادت کسانی که به طور طبیعی لاغر هستند پی می‌برید. با دنیای پیاده‌روندگان و خواص این کار آشنا می‌شوید. می‌فهمید که چه رفتارهایی ناشی از وسواس هستند یا اعتیادی پر خطر محسوب می‌شوند. به ارتباط بین معنویت و سازمان‌های بهداشت پی می‌برید. می‌توانید نکاتی مهم برای حفظ سلامت لثه‌های خود بخوانید که در نهایت منجر به سلامت دهان شما می‌شود. با خواندن این کتاب مطالب جدیدی درباره‌ی شکلات یاد می‌گیرید. با خواندن فصل علائم حیاتی می‌توانید راه‌هایی برای تشخیص بیماری‌های مختلف نیز بیاموزید. این متون کوتاه و علمی به شما کمک می‌کنند در زمینه‌ی سلامت خود کوتاهی نکنید و با روش‌های مختلف به تندرستی برسید. حتی اگر هر روز یکی از این متن‌ها را بخوانید تأثیر زیادی بر زندگی روزمره‌ی خود گذاشته‌اید و به اطلاعات عمومی خود حقایق جالبی اضافه کرده‌اید.

گزیده‌هایی از این کتاب

«انعطاف‌پذیری «من یاد گرفتم که هر روز باید نرمش کنم. من چهار حرکت کششی انجام می‌دادم که برای مناطق زانو، ساق پا، باسن و ران‌ها بود. وقتی برای اولین بار حرکت کشش زردپی پشت زانو را انجام دادم پایم را بالا نگه داشته‌بودم و روی رانم به طرف جلو خم شدم، به سختی می‌توانستم نوک انگشتانم را به سر زانوهایم برسانم. اما الان می‌توانم دستم را به انگشتان پایم برسانم!» ماهیچه‌های نیرومند «حرکت بازوهایم بالاتنه‌ی مرا موزون می‌کند، چرخش باسنم چند سانتیمتر از قطر کمرم کم کرده است و ران‌هایم خیلی قوی‌تر شده‌اند، حتی قفسه‌ی سینه‌ام فراخ‌تر شده است. احساس می‌کنم بدونم روز به روز بیشتر به بدن مشت‌زن‌های حرفه‌ای شباهت پیدا می‌کند، تمام ماهیچه‌هایم کار می‌کنند.»

نیرو و انرژی

من واقعا به روش‌های روحی و معنوی برای رسیدن به نگرش و هدف مورد نظرم ایمان دارم، اما پیش از این، با وجود نگرش و هدف درست، احساس خستگی می‌کردم. اکنون به طور فوق‌العاده‌ای احساس سبکی و سرزندگی می‌کنم! من این احساس خوب را مدیون نیرویی هستم که ذخیره می‌کنم. به علاوه، من خیلی خوب می‌خوابم. همه‌ی این‌ها به من کمک می‌کند تا به راحتی چیزهای منفی را از خودم دور کنم» .

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

همه می‌توانند از نکات جالب کتاب ماهی یکبار تندرستی ۹ لذت ببرند و آموزه‌های آن را وارد زندگی خود کنند. دنیای اطراف پر از رمز و رازهاییست که دانستن آن‌ها به داشتن یک زندگی بهتر کمک می‌کند. با خواندن این کتاب می‌توانید با مقاله‌های کوتاه به این رازها پی ببرید؛ پس پیشنهاد می‌کنیم خواندن این کتاب آموزنده را از دست ندهید.

به خواندن ادامه دهید

از کتاب‌های دیگری که توسط گروه مترجمین ارائه شده‌اند می‌توان به اصول طب مراقبت‌های حیاتی و جلدهای دیگر کتاب ماهی یکبار تندرستی اشاره کرد. همچنین کتاب اصول علم تغذیه از آزاده امین‌پور را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مشخصات کتاب:

نام: کتاب ماهی یکبار تندرستی ۹ نویسنده: گروه مترجمین ژانر: تندرستی تعداد صفحات: ۶۳

هنوز نظری وجود ندارد

فیلترها