path path path2 path2

ماهی یکبار بانو ۷ [ هفت‌]

    
      
      
        

ماهی یکبار بانو 7 عنوان کتابیست که در زمینه‌ی بهداشت و درمان برای زنان مرجع خوبی به حساب می‌آید.مجموعه کتاب‌های ماهی یکبار بانو در جلد‌های مختلف، با موضوعات مفید و متفاوت در اختیار خوانندگان قرار گرفته‌اند. موضوعاتی از قبیل: غلبه بر اضطراب، آزار‌های کلامی، روابط زناشویی و پیشگیری از سرطان و ... .

معرفی کتاب

برای هرکس سلامتی ارزش زیادی دارد و معمولا آدم‌ها برای سالم بودن بدنشان و درگیر نشدن با بیماری‌ها هر کاری می‌کنند. قطعا یکی از راه‌های پیشگیری از بیماری‌ها خواندن کتاب‌ها برای افزایش اطلاعات درباره‌ی آنهاست. در این کتاب راه‌های پیشگیری از سرطان سینه که در خانم‌ها خیلی شایع است، رژیم‌های غذایی و راهکار‌هایی برای بهتر خوابیدن پیشنهاد شده است.

قسمت‌هایی از کتاب ماهی یکبار بانو 7

«چون هورمون‌ها در چربی ذخیره می‌شوند و فیبر در دفع چربی، هورمون و توکسین از بدن نقش بسیار مهمی دارد. آنتی اکسیدان‌ها نیز اثر دفاعی زیادی در برابر منشا سرطان دارد. سعی کنید رژیم غذایی‌تان سرشار از میوه، سبزیجات و غلات باشد تا فیبر لازم برای بدن تامین شود و مصرف روغن را نیز کاهش دهید. » «اخیرا تحقیقات انجام شده توسط محققین انگلیسی نشان می‌دهد که خطر سرطان سینه با مصرف چربی‌های اشباع شده و گوشت افزایش می‌یابد. برای کاهش خطر سرطان سینه و حفظ  سلامت قلب، به جای روغن حیوانی روغن امگا3 و پروتئین‌های گیاهی مثل آب پنیر و سویا مصرف کنید. و اگر فراورده‌های لبنی را ترجیح می‌دهید، از محصولات کم‌چرب و طبیعی استفاده کنید. » «برای دوری از افسردگی می‌توانید نور درمانی کنید. نوردرمانی تا حد زیادی بیماران مبتلا به افسردگی را درمان کرده است.» «زایمان در سنین بالا و نداشتن تحرک کافی مضر است و احتمال ابتلا به سرطان را افزایش می‌دهد.» «زنانی که از گوشت قرمز و چربی زیاد استفاده می‌کنند 33درصد بیشتر از دیگر زنان به سرطان مبتلا می‌شوند.»

خواندن این کتاب به چه کسانی توصیه می‌شود؟

بهتر همه زنان این کتاب را بخوانند. خواندن کتاب ماهی یکبار بانو 7 به شما این امکان را می‌دهد که مطالب مفید را خیلی مختصر و مفید در دست داشته باشید. هم‌چنین از تجربیات افراد دیگر هم مطلع شوید.

مشخصات کتاب ماهی یکبار بانو 7

مترجمین: گروه مترجمین اندیشه علم زبان اصلی: انگلیسی موضوع: بهداشت زنان، روان‌شناسی زنان تعداد صفحات: 64

هنوز نظری وجود ندارد

فیلترها