path path path2 path2

صد راز برای شناخت زنان

    
      
      
        

  کتاب صد راز برای شناخت زنان نوشته زویا حجتی، در رابطه با شناخت زنان و آگاهی از رفتارها و خواسته‌های آنان گردآوری شده است. این کتاب علاوه بر اینکه خصوصیات زنان متولد هر ماه را بیان می‌کند، توصیه‌هایی نیز به منظور نحوه‌ صحیح رفتار با زنان ارائه می‌دهد.  

معرفی کتاب

گرچه زن و مرد میلیون‌ها سال است که در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند، اما در بسیاری از جهات هنوز هم با شناخت ابعاد وجودی یکدیگر به مشکل بر می‌خورند. زن‌ها همیشه در دل و افکار خود رازهایی دارند که ممکن است مردها از شنیدن آنها تعجب کنند. زن‌ها دنیایی از اسرار هستند که شاید برخی از گوشه‌های وجود خود را نیز به درستی نشناخته باشند، از این رو برای شناخت بیشتر و خواسته‌های پنهان در ناخودآگاه خود، نیاز به مطالعه خواهند داشت.  

گزیده‌هایی از کتاب صد راز برای شناخت زنان

« خيلي بر اين عقيده نباشيد كه قدرت، توان جسماني و رواني‌تان از زنان بيشتر است. تحقيقات جديد نشان مي‌دهند كه زنان از نظر جسمي و رواني به مراتب تواناتر از مردان‌اند. آنها در تحمل درد نيز گوي سبقت را از مردان ربوده‌اند. در حالي كه بسياري از مردان زير بار دردهاي معمولي تحمل خود را از دست مي‌دهند، طوري كه اگر قرار بود درد زايمان را مردها تحمل كنند، قطعا نسل آدمي ميليون‌ها سال قبل برمي‌افتاد.   دختري كه در ماه خرداد متولد شده است از صميم قلب همسرش را دوست مي‌دارد، اما معمولا اين احساس خود را پنهان مي‌كند و براي ابراز آن كمي وقت لازم دارد. او عاشق تغيير و تحول است، در نتيجه هيچ دليلي نمي‌بينيد كه با ماجراهاي زندگي شما مخالفت كند. اگر شما يك روز به منزل بياييد و به وي پيشنهاد كنيد كه با هم به كنار دريا برويد، ناگهان از شدت شادي از جايش مي‌جهد، بدون كوچكترين اعتراض و يا حتي بدون اين كه سوال بكند آيا پول كافي براي آن داريد يا نه، آيا هتل رزرو كرده‌ايد يا خير به طرف قفسه لباس‌هايش مي‌رود تا هر چه زودتر راه بيافتيد.   براي اين كه اعتماد به نفس بانوي خود را تقويت كنيد و اجازه ندهيد عشق و علاقه‌اش به شما سرد شود، هر از گاهي به او يادآور شويد كه زيبا و جذاب است و اگر از اين بابت‌ها نگران بود، به او بگوييد كه اولا از نظر زيبايي، جذابيت و خوش هيكلي چيزي از زن‌هاي ديگر كم ندارد و در ثاني شما او را به همين صورتي كه هست دوست دارید. يادتان نرود موقع گفتن « تو زيبا هستي »، به او نگاه كنيد. »

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

خواندن کتاب صد راز برای شناخت زنان ، تنها مختص به آقایان نیست.  مطالعه این کتاب را به زنان نیز پیشنهاد می‌کنیم تا با کمک آن بتوانند ابعاد درونی خود را بهتر کشف کنند.  

به خواندن ادامه دهید

کتاب راهنمای مردان برای شناخت زنان نوشته جان گاتمن، از دیگر کتاب‌هایی است که در شاخت زنان می‌تواند مفید باشد. مطالعه این کتاب را نیز پیشنهاد می‌کنیم.  

مشخصات کتاب صد راز برای شناخت زنان

نویسنده: زویا حجتی زبان اولیه کتاب: فارسی ژانر: خودیاری تعداد صفحات: 60      

هنوز نظری وجود ندارد

فیلترها
hide