path path path2 path2

تا آینده‌ای روشن

    
      
      
        

کتاب تا آینده ای روشن نوشته‌ی نویسنده‌ی مشهور دکتر وین دایر، مجموعه‌ای از جملات در خصوص موفقیت و در زمینه توسعه توانایی‌های فردی و خودسازی را در کنار هم جمع کرده است.

موضوع کتاب تا آینده‌ای روشن

کتاب تا آینده‌ای روشن، شامل جملات کوتاه انگیزشی است. جملات کوتاه که برای ایجاد انگیزه گفته می‎‌شوند، راحت تر بر ذهن می‌نشینند و می‌توانند روز شما را بسازند. این کتاب را می‌توانید در طول روز همراه خود داشته باشید می‌توانند، آن را با خود زمزمه کنید و در نهایت به صورت کاربردی درکارهای روزمره از آن استفاده کنید. این کار باعث می‌شود به صورت خودآگاهانه بذری برای رشد خود در رویدادهای آینده بکارید و در آن ‌زمان ثمره‌ی تلاش خود را برداشت کنید.

بخش‌هایی با ارزش از کتاب تا آینده ای روشن

«هرگز نمی‌توانی جوابگوی همه‌ی خواسته‌های دیگران باشی. به دور از قید و بندهای مردمان زندگی کن و خوشبخت و سرشار از آرامش درونی باش». « رنج تو از نیاز به دگرگونی چیزها سرچشمه می‌گیرد. وقتی از این نیاز بی‌نیاز شوی، رنج پایان می‌پذیرد. تو می‌توانی چیزهایی را بخواهی، آنچه باید رها کنی نیازمند است». «از همان دم كه به دنيا میآیی برنده‌ای. ميلياردها اسپرم در هر قطره در رقابتی باورنكردنی به سوی يک تخمک روان می‌شوند. همه آن‌ها می‌خواهند از ديگری پيشی بگيرند. جايزه آن‌ها رسيدن به تخمک است. همه آن‌ها با آخرين توان‌شان شنا می‌كنند. از ميان ميلياردها اسپرم فقط تو به وجود آمده‌ای. تو در اولين مسابقه زندگی‌ات برنده شده‌ای.» «يكی از بهترين كارها برای رها شدن از وابستگی‌ها، اين است كه به انبار يا كمدهای‌تان برويد و همه‌ی چيزهايی را كه استفاده نمی‌كنيد به ديگری بدهيد. بگذاريد بچه‌ها هم در اين كار مشاركت كنند.»

درباره نویسنده کتاب تا آینده ای روشن

وین والتر دایر، متولد ۱۹۴۰ در شهر دیترویت آمریکا، یکی از معروف‌ترین نویسنده‌های کتاب‌های خودیاری و سخنرانی انگیزشی بود. کتاب قلمرو اشتباهات شما که با عنوان «چگونه شخصیت سالم‌تر بیابیم؟» به فارسی ترجمه شده است، بیش از ۳۰ میلیون نسخه فروش رفته و جزو بالاترین رکوردهای فروش کتاب در تاریخ قرار دارد. آقای وین دایر در سال ۱۹۸۷ به عنوان بهترین سخنران آمریکا انتخاب شد، او در سال ۲۰۱۵ از دنیا رفت و از معروف‌ترین کتاب‌های او می‌توان به قلمرو اشتباهات شما، سر رشته‌ی زندگی خود را در دست بگیرید، اوج و محدودیت، واقعاً چه چیزی برای فرزندتان می‌خواهید، چگونه شخصی نامحدود باشیم و شما آن را می‌بینید وقتی که به آن اعتقاد دارید، اشاره کرد.

مشخصات کتاب تا آینده‌ای روشن

عنوان اصلی کتاب: Staying On The Path نویسنده: وین والتر دایر Wayne Walter Dayer مترجم: شهرزاد فتوحی ژانر: روانشناسی و موفقیت تعداد صفحات کتاب: ۳۶۰ صفحه

هنوز نظری وجود ندارد

فیلترها